Програма

Майстер-класи

Теоретична частина

 • 9:00 Фактори, які впливають на прийняття клінічних рішень при процедурах кісткової аугментації: як бути прогнозованим
 • 10:00 Комп'ютеризований забір кістки на нижній щелепі
 • 14:00 Менеджмент кісткових дефектів за протоколами Кюрі
 • 17:00 Менеджмент м'яких тканин для оптимального загоєння - ключові фактори, що впливають на первинне загоєння

Практична астина

 • Забір кістки в ретромолярній ділянці із використанням концепції Safecut
 • Горизонтальна аугментація в задній ділянці нижньої щелепи
 • Вертикальна аугментація в задній ділянці нижньої щелепи

 • 9:00 - 10:30 Діагностика та класифікація
 • 11:00 - 12:00 Зондування (практика)
 • 12:00 - 13:00 Нехірургічне лікування
 • 14:00 - 16:15 Робота з інструментами (практика)
 • 16:15 - 16:30 Дискусія

Show-off Sessions

Для чого і чому це важливо?

За останні десятиліття в Україні виросла величезна кількість клінічних міждисциплінарних команд, які навчились справлятись навіть з найскладнішими завданнями. Прийшов час цим командам позмагатись між собою. “Show off” session - це простір де відважні спеціалісти поділяться командною роботою вирішення надзвичайно складних випадків.

Змагання міждисциплінарних команд. Яка з команд покаже найвдаліший підхід?

Запрошуємо клініцистів поділитися комплексними клінічними випадками, що включають пародонтологічне та/чи імплантологічне лікування і були виконані міждисциплінарними командами. Клінічні випадки мають бути представлені щонайменше двома членами команди. Формат: презентація клінічних випадків до 20 хвилин та 10 хвилин для дискусії. Доповідь під час сесії можлива лише при реєстрації на Конгрес UAPerio 2021. Для остаточного затвердження Вашої доповіді, просимо заповнити форму та надіcлати коротку презентацію клінічного випадку. Дедлайн продовжено до 1 листопада 2020 року.

Research forum

Для чого і чому це важливо?

Науковий симпозіум, в якому Ви зможете продемонструвати результати своїх клінічних робіт та наукових досліджень. Авторитетне журі, яке оцінить Вашу роботу, та, звичайно визначить найкращих.

Яке дослідження буде найбільш грунтовним?

Запрошуємо дослідників поділитися результатами клінічних чи експериментальних досліджень. Аплікантам буде запропоновано два формати презентації на вибір – усна доповідь або постер. Журі обере найкращі презентації для сесії усних доповідей. Автори, усні доповіді котрих не будуть прийняті, отримають змогу підготувати постер. Сесію усних доповідей будуть вести три модератори (журі), які оберуть три найкращих презентації в кожній сесії (клінічні та експериментальні дослідження). Доповідь під час сесії можлива лише при реєстрації на Конгрес UAPerio 2021. Для остаточного затвердження Вашої доповіді, просимо заповнити форму та надіcлати коротку презентацію клінічного випадку. Дедлайн продовжено до 1 листопада 2020 року.

Sharing session

Для чого і чому це важливо?

Ускладнення при реалізації найдосконалішого плану лікування - що може бути гірше? Запрошуємо Вас поділитись своїми ситуаціями, коли щось пішло не так. Маленьке жахіття, яке Ви змогли вирішити.

Відверто про ускладнення. Яке ускладнення буде найстрашнішим?

Запрошуємо клініцистів поділитися випадками, які ілюструють ускладнення та методи їх вирішення. Три модератори (журі) будуть вести дану сесію і найкраща презентація отримає нагороду від журі. Ще одна презентація отримає нагороду згідно голосування аудиторії. Формат: Презентації до 20 хвилин та 10 хвилин на запитання та відповіді + дискусія. Доповідь під час сесії можлива лише при реєстрації на Конгрес UAPerio 2021. Для остаточного затвердження Вашої доповіді, просимо надіcлати коротку презентацію клінічного випадку. Дедлайн продовжено до 1 листопада 2020 року.

Гала-вечір

Надзвичайно багато корисної інформації потребує обговорення з колегами у невимушеній атмосфері. Несподівана локація, драйвова музика - та все, що так люблять стоматологи на гала вечорі UAPerio 2021.
9 квітня | 20:00 — 02:00 |
місце проведення уточнюється
Спеціально запрошений гурт
Зовсім скоро ми відкриємо всі сюрпризи, які підготували для вас, щоб цей вечір став незабутнім!